Rolovací garážová vrata RollMatic Hörmann

 
Kompletní systém včetně pohonu
Garážová vrata RollMatic od firmy Hörmann umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži.
K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže. Profil vrat je vyroben z jakostního hliníku a vrata standardně vybavena moderní technikou pohonů Hörmann.
Pohon je upevněn mimo konzolu, proto je snadno udržovatelný. Rozběhy i zastavení vrat RollMatic jsou mimořádně měkké a nehlučné, což je vůči vratům šetrné. Vnitřní spínač a osvětlení garáže je integrováno již v ovládací skříni.

Dobré důvody pro garážová rolovací vrata Hörmann RollMatic

Technika, která přesvědčí
Osvědčená technika tažných pružin podporuje pohon při otvírání a zavírání vrat. Tím se šetří mechanika pohonu. V případě nouzového otevření lze vrata snadno obsluhovat ručně. Ruční klika k tomu není nutná. Dvojitá vedení lana navíc vrata zajišťují před pádem.

Bezpečné uzamknutí bránící vloupání zajišťuje speciální uspořádání profilů na navíjecí hřídeli.
Díky této mechanice prakticky nelze plášť vrat odsunout.

Standardně s pohonem

Pohon je upevněn mimo obložení navíjecí hřídele, a proto je snadno udržovatelný. Rozběhy i zastavení vrat RollMatic jsou mimořádně měkké a nehlučné, což je vůči vratům šetrné. Díky kompenzaci pomocí pružin a spolehlivému automatickému vypínání je dodatečné zajištění před zavírací hranou nadbytečné. Vnitřní spínač a osvětlení garáže jsou integrovány ve skříni řídicí jednotky.

 
SEGA - Garážová vrata - Sekční vrata HörmanSEGA - Garážová vrata - Sekční vrata HörmanSEGA - Garážová vrata - Sekční vrata HörmanSekční vrata Hörman
 
 
 
Garážová vrata, Vjezdové brány, pohony vrat a bran, Markýzy, Předokenní rolety, Venkovní žaluzie, ploty a zábradlí pro města:
Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Hrotovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Dukovany, Rouchovany, Telč, Humpolec, Kamenice nad Lipou, Habry, Golčův Jeníkov, Polná, Přibyslav, Ždírec nad Doubravou, Velké Meziříčí, Chotěboř, Nové Město na Moravě, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Pacov, Dačice, Želetava, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice