Křídlová vrata Trido

 
Křídlová vrata jsou tradičním řešením pro všechny garáže s omezeným vnitřním prostorem (kde se nedají použít vrata sekční) nebo požadavkem jednoduchého průchodu osob. TRIDO je vyrábí přímo na míru, v moderním designu, v desítkách dekorů dřeva a možností široké řady doplňků.
 
Ocelový zinkovaný rám vrat je obložen hliníkovým systémovým profilem s kvalitní povrchovou úpravou přírodní elox. Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí uložených v křídle horizontálně. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem zaručují velmi dobré tepelně izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi křídly a rámem vrat jsou speciálně tvarované tak, aby integrovaný gumový prvek utěsnil vrata po celém obvodu. Křídla mohou být dělena stejným poměrem nebo mohou být mezi sebou asymetrická (průchod pro pěší).

Křídlová garážová vrata jsou zabezpečena v zavřené poloze ručním rozvorovým mechanismem společně s uzamykatelným kováním klika/klika nebo klika/koule. Pro zajištění vrat v otevřené poloze slouží standardně dodávané aretace otevřené polohy umístěné v horní části vrat. Křídlová vrata mohou být opatřena automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80 tisíc cyklů). Součástí dodávky v případě automatického ovládání je speciální ochranná guma proti sevření prstů.  Velmi elegantní design a vysoká užitná hodnota, jsou vlastnosti, které charakterizují křídlová sekční vrata TRIDO. Křídlová sekční vrata TRIDO ve spojení s širokou škálou dekorů dřeva, druhů prosklení a mnoha doplňků tvoří ideální řešení pro Vaši garáž.

Přednosti křídlových vrat TRIDO:

  • Rám - ocelový zinkovaný, obložený hliníkovým profilem
  • Těsnění - po obvodu křídel
  • Ruční rozvora - zabezpečení vrat
  • Aretace křídel - zamezí zavření křídel vrat při průjezdu
  • Ochranná guma - proti sevření prstů
  • Táhla pohonu - ovládání stropním pohonem
 
SEGA - Garážová vrata - Křídlová vrata TridoSEGA - Garážová vrata - Křídlová vrata TridoSEGA - Garážová vrata - Křídlová vrata TridoSEGA - Garážová vrata - Křídlová vrata Trido
 
 
 
Garážová vrata, Vjezdové brány, pohony vrat a bran, Markýzy, Předokenní rolety, Venkovní žaluzie, ploty a zábradlí pro města:
Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Hrotovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Dukovany, Rouchovany, Telč, Humpolec, Kamenice nad Lipou, Habry, Golčův Jeníkov, Polná, Přibyslav, Ždírec nad Doubravou, Velké Meziříčí, Chotěboř, Nové Město na Moravě, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Pacov, Dačice, Želetava, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice