Markýzy Climax - otevřené, kloubové

 

DIMA

Dima je základní typ kloubové markýzy pro široké použití. Uplatnění najde při stínění teras rodinných domů, balkónů nebo výloh obchodů. Je vyhledávaná především zákazníky, kteří chtějí kvalitu za velice přijatelnou cenu. Italské komponenty, ze kterých je markýza vyrobena, jsou zárukou dlouhé životnosti a elegance.

 

Popis výrobku:

Konstrukce:  výsuvná s kloubovými rameny, barva konstrukce je standardně bílá RAL 9010 s možností volby dalších barev, 5 tvarů volánu s max. výškou 30 cm

Kotvení: na stěnu , strop a krokev

Látka: akrylová látka z kolekce CLIMAX , látku je možno chránit přídavnou stříškou , ochranný UV faktor proti škodlivému záření.

Ovládání: ruční - převodovka s klikou

                motorické - tichý a plynulý elektromotor 230V, ovládaný    vypínačem na stěně, dálkovým ovládáním , nebo řídící automatikou

Volitelné doplňky: řídící systém slunce/vítr, který automaticky ovládá markýzu v závislosti na počasí, umožňuje také připojit deštové čidlo

světelná lišta , která osvítí prostor pod markýzou


Mezní rozměry

Max. šířka   1100 cm

Min. výsuv   150 cm

Max. výsuv   300 cm

Sklon           10° - 75°


Markýzy s kloubovými a teleskopickými rameny patří mezi nejznámější systémy ochrany proti slunci,
a proto jsou velmi populární jak v domácím tak v komerčním sektoru.

Markýzy jsou obvykle instalovány na stěnu nebo strop. Předpružená ramena tlačí na přední profil, který napíná látku. Vysoká stabilita a pevnost ramen umožňují bezpečné vysunutí bez nutnosti dalších podpěr.

V závislosti na modelu a  požadované úrovni komfortu se markýza ovládá buď ručně pomocí kliky nebo motorem, který lze doplnit povětrnostními čidly.

Jednotllivé typy se od sebe neliší vzhledem či technickým provedením (funkčností), ale například rozměry, které určitá markýza může mít. Dále si u jednotlivých markýz můžete zvolit specifické doplňky zvyšující komfort a užitnost Vaší markýzy.

Možností je mnoho, proto je každá objednávka jedičná a šitá zákazníkovi na míru dle jeho přání a potřeb.
 
SEGA - Výsuvné markýzySEGA - Výsuvné markýzySEGA - Výsuvné markýzySEGA - Výsuvné markýzy
 
 
 
Garážová vrata, Vjezdové brány, pohony vrat a bran, Markýzy, Předokenní rolety, Venkovní žaluzie, ploty a zábradlí pro města:
Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Hrotovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Dukovany, Rouchovany, Telč, Humpolec, Kamenice nad Lipou, Habry, Golčův Jeníkov, Polná, Přibyslav, Ždírec nad Doubravou, Velké Meziříčí, Chotěboř, Nové Město na Moravě, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Pacov, Dačice, Želetava, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice