Samostatně stojící a boční markýzy

 
Jednou z hlavních výhod samostatně stojící clony je možnost použití v celé řadě míst. Ať už je to ve své vlastní zahradě, na hřištích či příjemné venkovní restauraci - volně stojící stínící systém nabízí velké množství možností pro účinnou ochranu proti slunci v domácím nebo komerčním prostředí. Díky spolehlivé technologii STOBAG umožňují kloubová ramena zastínit plochu až 46 m2.

Boční clona neslouží jen jako ochrana před sluncem, ale i před zvědavými pohledy či obtěžujícím průvanem. Clona  je složena v elegatním kastlíku a v zataženém stavu je chráněna před nepřízní počasí.
 
SEGA - Samostatně stojící a boční markýzySEGA - Samostatně stojící a boční markýzySEGA - Samostatně stojící a boční markýzySEGA - Samostatně stojící a boční markýzy
 
 
 
Garážová vrata, Vjezdové brány, pohony vrat a bran, Markýzy, Předokenní rolety, Venkovní žaluzie, ploty a zábradlí pro města:
Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Hrotovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Dukovany, Rouchovany, Telč, Humpolec, Kamenice nad Lipou, Habry, Golčův Jeníkov, Polná, Přibyslav, Ždírec nad Doubravou, Velké Meziříčí, Chotěboř, Nové Město na Moravě, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Pacov, Dačice, Želetava, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice