Závory SOMMER

 
Závora Sommer je určena pro soukromá, veřejná a firemní menší nebo středně velká parkoviště. Má moderní design a celou řadou nadstandardních praktických funkcí. Závoru Sommer dodáváme v provedení levá nebo pravá společně s bílým hliníkovým ramenem délky 6 m včetně reflexních nálepek. Rameno je možné zakrátit na potřebnou délku. Závora je standardně vybavena vyvažovacími pružinami, integrovanou řídící jednotkou, přijímačem dálkového ovládání FM 868,8 MHz a pro Vaše pohodlí je aplikováno jednoduché nouzové odblokování v případě výpadku el. energie. Řídící jednotka je vybavena funkcí rozeznání překážky s reverzací, automatické načtení síly pro otvírání i zavírání a připravena k připojení varovného světla, optické závory a podlahové indukční smyčky.

Součástí sady jsou:
  •     uzamykatelná automatická závora včetně řídící jednotky
  •     hliníkové rameno 6 m včetně červených reflexních nálepek
  •     přijímač dálkového ovládání 868,8 MHz pro 112 uživatelů
  •     upevňovací úhelníky - 2 ks

Možné doplňky:

Sklopná podpěra (doporučujeme nad délku ramene 3500 mm)
Podpěrný sloupek (doporučujeme nad délku ramene 3500 mm)
Dálkové ovládání Sommer – kompletní sortiment

Ovládání závory můžete zvolit impulsním spínačem, klíčovým spínačem, kartovým systémem, čipovou klíčenkou nebo dálkovým ovladači Sommer ve všech provedeních. Jako další bezpečnostní prvek závory doporučujeme fotobuňky, které hlídají prostor v pracovní zóně závory.

Závory se montují na betonový základ, který by měl sahat do nezamrzlé hloubky tj. 80 cm. Nezapomeňte na přívod 220V uprostřed základu a také na ovládací kabely. Velikost základu a schéma elektro-přípravy Vám rádi zpracujeme na konkrétní případ. 
 
SEGA - Pohony vrat a bran - Závora sommerSEGA - Pohony vrat a bran - ZávoraSEGA - Pohony vrat a bran - závora
 
 
 
Garážová vrata, Vjezdové brány, pohony vrat a bran, Markýzy, Předokenní rolety, Venkovní žaluzie, ploty a zábradlí pro města:
Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Třebíč, Hrotovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Dukovany, Rouchovany, Telč, Humpolec, Kamenice nad Lipou, Habry, Golčův Jeníkov, Polná, Přibyslav, Ždírec nad Doubravou, Velké Meziříčí, Chotěboř, Nové Město na Moravě, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Pacov, Dačice, Želetava, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice